Do Slovenského múzea máp už aj s kartou Balansea

13 septembra, 2023

Uncategorized

Symbolickým prestrihnutím zelenej stuhy sme 26. mája 2018 sprístupnili pre verejnosť expozíciu nášho múzea. Od tohto dátumu nás navštívilo mnoho spokojných návštevníkov. Deti, dospelí či celé exkurzie ľudí od nás odchádzajú spokojní a so skvelými spomienkami na toto. Práve preto sme zaviedli novinku, vďaka ktorej sa k nám dostanete aj zadarmo.

Expozícia Slovenského múzea máp, nachádzajúca sa pri Banskej Bystrici v obci Kynceľová, približuje geografiu a kartografiu veľmi zaujímavou a atraktívnou formou. Vďaka najmodernejším technológiám či interaktívnym modelom vás dokážeme upútať a presvedčiť o tom, že geografia môže byť zábavná, aj pre tých najmenších. Preto sme sa rozhodli zaviesť novinku, aby sa k nám vďaka nej dostalo čo najviac ľudí.

Vidíme, že naši návštevníci sú spokojní a odchádzajú od nás s úsmevom na tvári. Preto sme sa rozhodli rozšíriť naše služby a podporiť kultúru v regióne. Sprístupnili sme u nás benefitovú kartu Balansea, vďaka ktorej budete mať vstup do múzea máp v podstate zadarmo. Stačí, keď prídete s kartou Balansea a Qrkódom, ktorý vám aplikácia vygeneruje. Mimo vstupu do múzea, môžete kartu uplatniť aj pri rezervácii leteckého simulátora.