Milí naši návštevníci, dovoľujeme si Vám oznámiť, že sme oficiálne spustili beta verziu online
interaktívneho sprievodcu Wandrak v našom múzeu a už si ho môžete prísť vyskúšať aj osobne.
Možno Vám napadne niekoľko otázok, na ktoré sa Vám pokúsime odpovedať hneď teraz.
Musím si niečo kupovať vopred?
Nie, nemusíte si nič kupovať, všetko Vám zariadime priamo pri návšteve nášho múzea.
Platí sa za tohoto sprievodcu nejaký poplatok?
Žiadny ďalší poplatok navyše neplatíte. Zaplatíte bežné vstupné do múzea v zmysle nášho cenníka.
Mám si niečo priniesť?
Na vyskúšanie nášho interaktívneho sprievodcu budete potrebovať smartfón alebo tablet s
mobilným internetom. Na vylepšeniach aktuálne pracujeme
Potrebujem si nainštalovať nejakú aplikáciu?
Žiadnu aplikáciu si nemusíte inštalovať. Pre spustenie nášho sprievodcu stačí obyčajný internetový prehliadač.
Čo vlastne tento sprievodca robí?
Dozviete sa na mieste Každopádne jeho cieľom je nahradiť bežného sprievodcu v múzeu a zároveň máte možnosť si sami zvoliť tempo, akým múzeum prejdete. Môžete sa zdržať pri každom exponáte alebo vitríne tak dlho, ako budete chcieť.
Môžem si pomocou online sprievodcu prednášku aj vypočuť?
Bohužiaľ, toto ešte možné nie je. Pracujeme na to, aby bol v sprievodcovi aj nahovorený text alebo video. Teraz však robíme len pilotné testovanie a preto je sprievodca len textovou formou.
Bude so mnou niekto?
Áno, minimálne v začiatočnej testovacej fáze online sprievodcu pôjde s Vami aj skutočný sprievodca, ktorý Vám odpovie na všetky prípadné otázky.
Niečo sa mi nepáči, čo mám robiť?
Povedzte to našim sprievodcom, všetky podnety sú veľmi vítané. Len vďaka Vašim ohlasom môžeme nášho sprievodcu vylepšiť tak, aby bol čo najlepší. Budeme veľmi radi ak nám poviete, čo sa Vám na online sprievodcovi páčilo a čo sa Vám nepáčilo. Váš názor berieme veľmi vážne.