Júlová súťaž o jedinečné ceny

15 júla, 2022

Zaujímavosti

Drahí sledovatelia našej stránky a milovníci máp. Máme pre vás ďalšiu, jedinečnú SÚŤAŽ o jedinečné ceny, ktoré nie sú len pre turistu. Súťaž prebieha na facebookovej stránke Slovenského múzea máp. Zapojte sa aj vy. Sledujte náš facebook https://www.facebook.com/slovenskemuzeummap a dozviete sa, čo je nové v múzeu, zaujímavosti o geografii či kartografii.

🟠ČO môžeš vyhrať?

MAPrnček – plechový hrnček s potlačou turistickej mapy v mierke 1:50 000, ktorý sa dá pomocou karabíny pripevniť na ruksak a sladké turistické oblátky, ktoré si môžeš vybrať z 3 rôznych príchutí.

🟠AKO sa zapojiť do súťaže?

🔸Do komentára nám napíš alebo aj pridaj fotku, kde si v exteriéri či interiéri videl (alebo možno aj použil) akúkoľvek mapu na svojich letných výletoch,

🔸Daj LIKE na príspevok,

🔸Sleduj našu web stránku.

🟠KEDY žrebujeme?

-žrebujeme 18. júla po 15 hodine.

Tešíme sa na vaše komentáre

Slovenské múzeum máp vyžrebuje náhodným spôsobom jedného výhercu, ktorému na jeho určenú adresu doručí ceny.