Moderný LETECKÝ SIMULÁTOR – novinka v múzeu

26. 10. 2022Novinky

Vážení návštevníci,

od 28. októbra 2022 bude pre návštevníkov nášho múzea sprístupnená aj jedinečná novinka

– MODERNÝ LETECKÝ SIMULÁTOR.

V leteckom simulátore zažijete autentický pocit, akoby ste sedeli priamo v kokpite lietadla a pilotovali lietadlo. Preletieť sa môžete ponad naše majestátne Tatry, svoju rodnú obec, či akúkoľvek krajinu na svete, ktorú by ste chceli navštíviť aspoň z vtáčej perspektívy. 

Úplne dokonalý zážitok umocnia virtuálne okuliare, s ktorými budete mať pocit, že ste sa na ten okamih stali pilotom boeingu, športového lietadla, či stíhačky. 

Mapy sveta sa neustále aktualizujú, čo znamená, že prelet vo vami vybranej krajine/meste bude prebiehať počas aktuálneho počasia.

Letecký simulátor je oficiálne spustený od 27. októbra 2022, zástupcami Rozvojovej agentúry BBSK a OOCR Stredné Slovensko. Možnosť zalietať si bude môcť každý návštevník, ktorý príde na návštevu do múzea máp. 

Cena za letecký simulátor nie je zahrnutá v cene vstupného. Platí sa osobitne priamo v pokladni múzea a je stanovená časovým rozmedzím, ktoré návštevník strávi používaním simulátora.

Cena leteckého simulátora 2€/ 10 minút.

Za možnosť sprístupnenia moderného leteckého simulátora vďačí celý tím Slovenského múzea máp ako aj spoločnosti CBS spol, s.r.o. finančnej podpore Rozvojovej agentúry BBSK, n.o. ako aj OOCR Stredné Slovensko. 

Pin It on Pinterest

Share This