Otvorené máme aj cez víkend 17.-18. septembra

30 augusta, 2022

Banskobystrický samosprávny kraj (ďalej len „BBSK“) vrátane múzeí a galérie v jeho zriaďovateľskej pôsobnosti sa aj tento rok plánujú zapojiť do projektu pod názvom „Európsky týždeň mobility“ v trvaní od 16.09.2022 do 22.09.2022, v rámci ktorého bude organizovať rôzne aktivity motivujúce obyvateľov BBSK, aby nechali autá doma a využívali iné dopravné prostriedky, ako napr. verejnú hromadnú dopravu, prípadne využívali bicykle, kolobežky, chôdzu a pod.

Za týmto účelom BBSK pripravuje „KAMPAŇ NA PODPORU MOBILITY“, do ktorej sme sa zapojili aj s naším Slovenským múzeom máp tak, ako minulý rok.

Návštevníci, ktorí nás navštívia počas dvoch dní, a to v termíne 17. 09. 2022 (sobota) a 18. 09. 2022 (nedeľa), si môžu uplatniť zľavu na vstupnom, a to vo výške 50% zo vstupného.

OTVORENÉ BUDEME MAŤ od 10:00 do 14:00 hod.

Zľavnený vstup bude poskytnutý iba tým návštevníkom, ktorí sa preukážu cestovným lístkom zakúpeným výhradne v týchto dňoch, prípadne prídu k nám na bicykli, pešo a pod.

Myšlienkou celého projektu je motto „využite počas soboty a nedele 18. a 19. septembra 2022 možnosť prísť za kultúrou a poznaním“, pričom môžete cestovať autobusom, vlakom, bicyklom, kolobežkou alebo ísť pešo.

Tešíme sa na vašu návštevu. Využite vstup do našej expozície cez VÍKEND.