Strávte s rodinou leto v Slovenskom múzeu máp

7 júla, 2020

Prázdniny už začali, a tak, sme si pre vás pripravili novinku. Keďže nám záleží na rodine pre viacpočetné rodiny či rodiny s väčším vekovým rozdielom detí prichádzame v našom múzeu so zľavou.

Ak prídete v zložení 2 dospelí + 2 deti do 15 rokov, vstupné budete mať počas prebiehajúcich prázdnin u nás spolu len za 10 eur.

PRÍĎTE SA PRESVEDČIŤ,ŽE MÚZEUM MÁP JE ZÁBAVA!

Odhalíme vám bohatú minulosť a výnimočnú súčasnosť kartografie na Slovensku, tradičné i moderné postupy a technológie, ktorými sa mapy vytvárajú.No predovšetkým si môžete sami vyskúšať prácu kartografa kedysi a dnes, či pochopiť vrstevnice a farebnú škálu zobrazenia krajiny na našom jedinečnom pieskovom interaktívnom modeli.

A ako sa k nám dostanete?

Ak pôjdete MHD , tak týmito spojmi:
autobusovou linkou číslo 601451Nemce – Otočka,vystúpite na zastávke Kynceľová, II., ktorá sa nachádza asi 200 metrov od nášho múzea.

autobusovou linkou číslo 26 alebo 28 a vystúpite na zastávke Rázc. Kynceľová a potom následne prejdete zo zastávky pešo asi 10 minút po dedinke Kynceľová až priamo k nám do nášho múzea.

Viac informácií nájdete na tomto linku: